Polska premiera Audi e-tron GT

Najbardziej dynamiczne z elektryków, testy pod okiem rajdowych mistrzów i adrenalina na każdym zakręcie toru.

2,9 sekundy do setki. Jedna noga na hamulcu, druga na pedale gazu i… usiłujemy złapać oddech. Jazdy testowe na szkoleniowym torze DriveLand zaczęliśmy od testów przyspieszania i hamowania.

Potem rajd po zakrętach, slalom, płyty poślizgowe, a na koniec sprawdzian możliwości w warunkach drogowych. Niemieckie samochody to nie francuskie pieski – dały radę, choć termometry wskazywały niemal 30°C.

Nie zwalniamy tempa! Sesja teoretyczna z udziałem ekspertów od techniki i designu oraz specjalny Digital Showroom, czyli wirtualna podróż po elektryzującym świecie Audi e-tron.

Po sportowych emocjach – czas na chillout. Pokazy live cooking, degustacje i inne kulinarne atrakcje przygotowane przez top chefa chefów.

W sumie: 8 dni, 160 osób, 20 samochodów i setki przejechanych kilometrów bez emisji spalin. O hektolitrach zimnego potu nie wspominając.Jesteśmy niezależną agencją kreatywno-eventową z Poznania. Od 1999 roku tworzymy i wdrażamy nieszablonowe, szyte na miarę propozycje dopasowane do wymagań Klientów i zmieniającego się rynku.
Dowiedz się więcej