Od 20 lat pracujemy dla największych międzynarodowych firm i marek, przygotowując zintegrowane rozwiązania marketingowe i zapadające w pamięć kreacje.

Specjalizujemy się w organizacji eventów idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Organizujemy konferencje, wydarzenia biznesowe, targi, jazdy testowe czy imprezy tematyczne.

Zatrudniamy grupę profesjonalnych kierowców, specjalnie przeszkolonych do szeroko pojętej obsługi eventów, działań promocyjnych i transferów. Pracujemy wg nowoczesnych standardów, zapewniamy pełne wsparcie zarówno w obsłudze floty samochodowej, jak również pojedynczych modeli.

Wyróżnia nas unikatowość rozwiązań i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Zawsze myślimy out of the box, a dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom całe spectrum działań, na ogół niedostępnych w jednej agencji. 

Klienci

Przejdź do portfolio
Jesteśmy niezależną agencją kreatywno-eventową z Poznania. Od 1999 roku tworzymy i wdrażamy nieszablonowe, szyte na miarę propozycje dopasowane do wymagań Klientów i zmieniającego się rynku.
Dowiedz się więcej