Audi City Art&Design

Roczny cykl eventów w najbardziej prestiżowym miejscu na motoryzacyjnej mapie Polski.

Zmieniliśmy Audi City Warszawa w centrum wydarzeń kulturalnych/towarzyskich, których wspólnym mianownikiem były wartości i idee płynące z DNA marki Audi: innowacyjność, progres, zaawansowane technologie, design, wyznaczanie nowych kierunków i trendów.

Wystawy współczesnego malarstwa, rzeźby i grafiki. Warsztaty modowe, spotkanie z filmem i niezwykłe wydarzenia muzyczne. Zadbaliśmy o to, by każdy z gości znalazł coś dla siebie.

Podczas każdego z wieczorów prezentowaliśmy premierowe modele Audi oraz samochody koncepcyjne, które dopiero wyszły z pracowni designerów. Spotkanie z ich twórcami było jedyną w swoim rodzaju okazją do poznania marki od podszewki.

Tematyka spotkań i dobór gości specjalnych ze świata sztuki, muzyki i motoryzacji korespondowały z najważniejszymi przewagami samochodów Audi – zaawansowaną techniką, innowacyjnymi systemami wsparcia kierowcy, progresywnym designem i unikatowymi rozwiązaniami dotyczącymi dźwięku.

Każde z wydarzeń zostało przez nas wymyślone, zaplanowane i zrealizowane. Nasza15-osobowa ekipa techniczna dostarczyła i ustawiła w Audi City 60 ton sprzętu i mebli, a dekoratorzy spędzili łącznie 80 godzin na aranżowaniu przestrzeni.Jesteśmy niezależną agencją kreatywno-eventową z Poznania. Od 1999 roku tworzymy i wdrażamy nieszablonowe, szyte na miarę propozycje dopasowane do wymagań Klientów i zmieniającego się rynku.
Dowiedz się więcej