Lecimy z pomocą

Jak pomagać, to na skrzydłach! Butik pełen dobroci, który postawiliśmy wraz z OLX, przenosił ideę serwisu ogłoszeniowego ze świata wirtualnego do rzeczywistości i wspierał dzieciaki z poznańskiego szpitala.

Ustawiony w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Poznaniu, butik przyciągnął tysiące osób, które kupowały, oddawały i dodawały skrzydeł małym pacjentom

Oryginalna aranżacja zamieniła przeszklone kontenery wystawowe w miejsce spotkań i dzielenia się dobrą energią, stanowiący ważny punkt na mapie miasta.

W każdy weekend odbywały się dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in zajęcia jogi, pokazy ratownictwa medycznego czy rodzinne pikniki.

Zadbaliśmy o pełen serwis wszystkich działań związanych z organizacją eventu – od kreacji, poprzez wykonanie mebli i aranżację wnętrz,  zabezpieczenie wydarzenia, po kompleksową i najlepszą obsługę.

Jesteśmy niezależną agencją kreatywno-eventową z Poznania. Od 1999 roku tworzymy i wdrażamy nieszablonowe, szyte na miarę propozycje dopasowane do wymagań Klientów i zmieniającego się rynku.
Dowiedz się więcej