Audi Night

Ile można wycisnąć z jednej sekundy? Prawie 2500 KM, 9 najszybszych modeli RS/S i ponad 1200 gości przekonanych o tym, że z Audi warto żyć każdą z nich.

Najważniejszy wieczór Audi w roku. Prezentacja modeli z rodziny Audi Sport, napędzane adrenaliną RS, charyzmatyczne modele S i niezwykła historia, która doprowadziła do ich powstania.

Dzięki energetyzującym multimediom, zapierającym dech projekcjom i efektom wizualnym goście mieli niepowtarzalną okazję poczuć sportowego ducha Audi w najbardziej spektakularny sposób.

Lejtmotywem całej imprezy był czas, który w zależności od sytuacji przyspieszał, zwalniał, a nawet stawał w miejscu. Jemu też był podporządkowany scenariusz, scenografia i wszystkie elementy show.

Po raz kolejny odpowiadaliśmy za cały przebieg imprezy - począwszy od konceptu i scenariusza, poprzez znalezienie odpowiedniej lokalizacji, oprawę techniczną i scenografię, pośrednictwo w wyborze i współpracy z artystami, aż po zapewnienie najwyższej jakości cateringu, obsługę hostów i infolinię.

Jesteśmy niezależną agencją kreatywno-eventową z Poznania. Od 1999 roku tworzymy i wdrażamy nieszablonowe, szyte na miarę propozycje dopasowane do wymagań Klientów i zmieniającego się rynku.
Dowiedz się więcej